Všechny kategorie

Domů>Produkty>Whisky

Goalong FUN SUL single malt whisky 700 ml 46% abv Bourbon zrání v sudu


Místo původu:Čína
Výrobce:Vycházet
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:Každá lahvička zabalená v dárkové krabičce, 6 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:5000 XNUMX kartonů / den
Minimální objednávací množství: 12000
Popis
1
2


Život potřebuje žít se štěstím a láskou, takový život je hoden naší touhy. Štěstí často pochází z jednoduchosti. Goalong jsou lihovary na whisky v Číně. Přineste láhev Goalong single malt whisky s dobrým přítelem a sledujte vzrušující hru. Připijme si na štěstí.

3


Goalong Group se zaměřuje na výrobu, výzkum, vývoj a prodej whisky, brandy, vodky, ginu, řemeslného piva, přírodní rýže baijiu, balené pitné vody, funkčních nápojů a různých nápojů.

4.1
4.2

Goalong Group s velkou destilační jednotkou a inteligentním centrálním řídicím systémem pro destilaci whisky. Plně automatická stáčecí linka a moderní výrobní dílna, Goalong Group může každý den vyrobit 10000 8 produktů s XNUMX automatickými výrobními stáčecími linkami. Skupina Goalong má profesionální mezinárodní tým řízení kvality s přísným dodržováním a mezinárodním systémem řízení jakosti, certifikací ISO a HACCP. Důvěra začíná kvalitou.

33
6

Goalong Group poskytuje jednu zastávku lihovina služby a mají doručovací schopnost 3. mezinárodní generace. Od roku 2009 Goalong Group vede export whisky, brandy a vodky po dobu 7 po sobě jdoucích let.


7

Whisky a brandy Goalong exportovány do více než 50 zemí světa, žádná bezpečnostní nehoda, 100% poprodejní servis.


1111
Detaily
DOTAZ