Všechny kategorie

Domů>Produkty>Whisky

Goalong 1. čínská single malt whisky 700ml / 750ml 40% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:Vycházet
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:Každá lahvička zabalená v dárkové krabičce, 4 lahve / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:3000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis
1
2


Po tradičním procesu se slad mele, zcukerňuje a poté fermentuje v místnosti s konstantní teplotou 16 stupňů po dobu 72 hodin a poté třikrát destiluje na tradičním kotlovém destilačním stroji. Během období může dospělý v dubových sudech absorbovat přirozené aroma rostlin a vytvořit krásnou jantarovou barvu. Zároveň dokáže snížit i silnou stimulaci vysoce koncentrovaným alkoholem. Vstup je měkký a jemný a chuť je bohatá a jemná.


3
4
5


2013, Goalong liquor Group vyváží čistý zisk a single malt whisky. Produkt se prodává ve slavných řetězcích supermarketů ve Spojených státech. Přijímáme přizpůsobené likéry a obaly pro tyto produkty na export. Jako vývozce značkového agenta poskytneme největší cenovou slevu, abychom získali trh.

Proces objednávky

Profil společnosti

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexní profesionální mezinárodní výrobce lihovin v Číně, do kterého v roce 2018 investovala skupina UK Goalong Group, především vyrábí a vyváží whisky, brandy, vodku, gin, likéry a další likéry. nachází se ve dvou orientovaném průmyslovém parku města Liuyang a je to první největší jediné malování whisky lihovar v Číně a také 4. lihovar investovaný společností Goalong Group, s nejpokročilejším a modernizovaným vybavením a systémem řízení na vysoké úrovni, což představuje 4. mezinárodní úroveň dodávek skupiny, se zaměřením především na Čínská whisky výroba a služby privátních značek likérů pro zákazníky z tuzemska i ze zahraničí.

Proč nás vybrat

Vedení exportu po dobu 7 po sobě jdoucích let. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přineste si pětihvězdičkový zážitek z nakupování na jednom místě. Žádný z produktů, které jsou v oběhu na trhu, nezaznamenal žádné incidenty s bezpečností potravin. Spokojenost zákazníků z průzkumu přesahuje 90 %. Přijímáme dohled a nápravu od globálních zákazníků a odborných institucí.

QA

1.Jak stará je tato whisky?

Tato whisky je čistá sladová whisky, kterou jsme si sami destilovali a zráli v dubových sudech po dobu minimálně 5 let.

2. Můžeme na štítku použít vlastní logo nebo design?

Ano, přijímáme vlastní návrhy. Máme také tým designérů, kteří vám pomohou navrhnout.

3. Jaký je objem láhve?

Máme po ruce 700ml láhev. Můžeme otevřít formu pro vaši autorizovanou láhev.

4. Jaký je cyklus otevírání formy a cena?

Náš cyklus otevírání formy je obvykle asi dva týdny, rozdělený na mechanické láhve a ruční láhve a cena se pohybuje mezi 300 a 1500 USD. S ohledem na dlouhodobou spolupráci do budoucna můžeme uvažovat o vrácení poplatku za otevření formy u první velké objednávky.

5. Co mám dělat, když je zboží při přepravě do místní oblasti vážně poškozeno?

Naše obaly jsou vhodné pro mezinárodní přepravu a míra poškození je extrémně nízká. Vyfoťte a shromážděte důkazy do 2 hodin po obdržení zboží. Vaši příští objednávku kompenzujeme na základě skutečné ztráty.

6. Co mám dělat, pokud jsou úniky vína a chyby na etiketě způsobeny nesprávnými procesy nebo výrobou ovlivňující prodej?

Vzhledem k tomu, že štítkování je řízeno strojem, je rozsah chyb velmi nízký a pouhým okem je obtížné vidět chybu, takže si můžete být jisti. Pokud jde o problém úniku vína, protože víko bylo mnohokrát vylepšeno, možnost úniku vína je velmi malá. Pokud je to opravdu z továrních důvodů, pořiďte fotografii jako důkaz a my jsme ochotni nést odpovídající odpovědnost.

7. Zákazníci na našem trhu jsou vůči čínským potravinám velmi odpudiví, protože v Číně je mnoho potravinových problémů, jak odstranit pochybnosti o konečném trhu?

V případě potřeby můžeme spolupracovat s inspekčními testy třetích stran nebo jinými mezinárodně certifikovanými BV, SGS atd. Absolutně

zaručit kvalitu. Ve srovnání s jinými hlavními značkami lihovin jsou naše produkty cenově výhodné. Cena je mírná a kvalita je zaručena. Věřím, že vám to určitě pomůže otevřít větší trh.

8. Co když je rozdíl mezi volně loženým vínem a vzorkovým vínem?

Při každém odeslání vzorku připevníme odpovídající štítek a kopii ponecháme na firemním stojanu na vystavení vzorků. Při výrobě volně loženého zboží budeme nasazovat a vyrábět podle vzorků, takže problém, o kterém uvažujete, v podstatě neexistuje.

9. Chci si koupit 6 lahví whisky. Může vaše společnost poskytovat službu na dobírku?

Jelikož je víno nebezpečné a křehké, nedoporučujeme kupovat 6 lahví. Nejprve můžete vyzkoušet jednu lahvičku. Vzhledem k místnímu expresu nepřijímáme dobírku.

10. Kolik kontrol je možné během celého výrobního procesu a kolik úplných kontrol?

Každá z našich pozic bude provádět vzájemnou kontrolu a vlastní kontrolu. Kromě toho probíhají 2 namátkové kontroly


Detaily
2
3
4
5
6
7
DOTAZ