Všechny kategorie

Domů>Produkty>Whisky

Goalong Power štítková obilná whisky 700ml 40% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:Vycházet
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:Každá lahvička zabalená v dárkové krabičce, 12 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:8000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis
11

New Power Label Whiskey je další dlouholetá kvalitní whisky Goalong Liquor. Díky jedinečnému receptu na míchání byl vřele přijat v mnoha zemích a oblastech. Lidé říkají, že má příjemné vyzrálé ovocné aroma a hladké tóny kouřového dubového dřeva. Přitahuje vás také jeho jemná a komplexní chuť. Zákazníci mají pocit, že je jako Jack Dennie.


22

33


44

Profil společnosti

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexní profesionální mezinárodní výrobce lihovin v Číně, do kterého v roce 2018 investovala skupina UK Goalong Group, především vyrábí a vyváží whisky, brandy, vodku, gin, likéry a další likéry. nachází se ve dvou orientovaném průmyslovém parku města Liuyang a je to první největší jediné malování whisky lihovar v Číně a také 4. lihovar investovaný společností Goalong Group, s nejpokročilejším a modernizovaným vybavením a systémem řízení na vysoké úrovni, což představuje 4. mezinárodní úroveň dodávek skupiny, se zaměřením především na Čínská whisky výroba a služby privátních značek likérů pro zákazníky z tuzemska i ze zahraničí.

55

66

Ohlasy zákazníků

Goalong čistý sladová whisky dosáhla dobrých výsledků na různých odborných alkoholových výstavách a degustacích. V roce 2020 byla značka vyvezena do Spojených států tak, že vstoupí do velkých amerických supermarketů a stane se nejprodávanějším artiklem.

8

9


10

Detaily
2
3
4
5
6
7
DOTAZ