Všechny kategorie

Domů>Produkty>Vodka a Gin

Goalong Royal Carlston vodka 700ml 40% abv 700ml 40% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:Dvojznačný
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:12 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:10000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis
未 标题 -2_ 副本
Goalong vodka s tímto ječmenem-kukuřičná vodka, která má třikrát větší destilaci a čtyřikrát filtraci s březovým dřevěným uhlím, čisté a svěží, uváděné produkty jsou výrazné vodky zabalené v energetických designech. Bohaté chutě a chutě, harmonicky sladěné s ostatními nápoji a jsou široce oblíbené mezi mladými spotřebiteli.
PříchuťOriginální chuť a přizpůsobená chuť 
ChuťKřupavě měkký a trvalý, hladký a svěží vstup 
11
22

1640163039396914.webp_副本

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexní profesionální mezinárodní výrobce lihovin v Číně, do kterého v roce 2018 investovala skupina UK Goalong Group, především vyrábí a vyváží whisky, brandy, vodku, gin, likéry a další likéry. nachází se ve dvou orientovaném průmyslovém parku města Liuyang a je to první největší jediné malování whisky lihovar v Číně a také 4. lihovar investovaný společností Goalong Group, s nejpokročilejším a modernizovaným vybavením a systémem řízení na vysoké úrovni, což představuje 4. mezinárodní úroveň dodávek skupiny, se zaměřením především na Čínská whisky výroba a služby privátních značek likérů pro zákazníky z tuzemska i ze zahraničí.

Vedení exportu po dobu 7 po sobě jdoucích let. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přinese vám pětihvězdičkový zážitek z nakupování na jednom místě. U žádného z produktů, které jsou v oběhu na trhu, nedošlo k žádnému incidentu s bezpečností potravin. Spokojenost zákazníků z průzkumu přesahuje 90 %. Přijímáme dohled a nápravu od globálních zákazníků a odborných institucí.

FAQ

1. Umíte vyrobit vodku s jinou příchutí?

Ano, jako náš zákazník můžeme vyrobit vodku s jinou příchutí. Jako příchuť čokoláda, příchuť liči, příchuť mandle, příchuť vodního melounu, příchuť manga a příchuť zeleného jablka. Všechny ty vodky, které jsme vyrobili pro našeho zákazníka.

2. Můžeme na štítku použít vlastní logo nebo design?

Ano, přijímáme vlastní návrhy. Máme také tým designérů, kteří vám pomohou navrhnout.

3. Jaký je objem láhve?

Máme po ruce 700ml láhev. Můžeme otevřít formu pro vaši autorizovanou láhev.

4. Jaký je cyklus otevírání formy a cena?

Náš cyklus otevírání formy je obvykle asi dva týdny, rozdělený na mechanické láhve a ruční láhve a cena se pohybuje mezi 300 a 1500 USD. S ohledem na dlouhodobou spolupráci do budoucna můžeme uvažovat o vrácení poplatku za otevření formy u první velké objednávky.

5. Co mám dělat, když je zboží při přepravě do místní oblasti vážně poškozeno?

Naše obaly jsou vhodné pro mezinárodní přepravu a míra poškození je extrémně nízká. Vyfoťte a shromážděte důkazy do 2 hodin po obdržení zboží. Vaši příští objednávku kompenzujeme na základě skutečné ztráty.

6. Co mám dělat, pokud jsou úniky vína a chyby na etiketě způsobeny nesprávnými procesy nebo výrobou ovlivňující prodej?

Vzhledem k tomu, že štítkování je řízeno strojem, je rozsah chyb velmi nízký a pouhým okem je obtížné vidět chybu, takže si můžete být jisti. Pokud jde o problém úniku vína, protože víko bylo mnohokrát vylepšeno, možnost úniku vína je velmi malá. Pokud je to opravdu z továrních důvodů, udělejte prosím fotografii jako důkaz a my jsme ochotni nést odpovídající odpovědnost.

7. Zákazníci na našem trhu jsou vůči čínským potravinám velmi odpudiví, protože v Číně je mnoho potravinových problémů, jak odstranit pochybnosti o konečném trhu?

V případě potřeby můžeme spolupracovat s QS testováním nebo jinými mezinárodně certifikovanými BV, kontrolami třetích stran atd. Absolutně garantujeme kvalitu. Ve srovnání s jinými hlavními značkami lihovin jsou naše produkty cenově výhodné. Cena je mírná a kvalita je zaručena. Věřím, že vám to určitě pomůže otevřít větší trh.

8. Co když je rozdíl mezi objemovým vínem

a ochutnat víno? Při každém odeslání vzorku připevníme odpovídající štítek a kopii ponecháme na firemním stojanu na vystavení vzorků. Při výrobě volně loženého zboží budeme nasazovat a vyrábět podle vzorků, takže problém, o kterém uvažujete, v podstatě neexistuje.

9. Chci si koupit 6 lahví whisky. Může vaše společnost poskytovat službu na dobírku?

Jelikož je víno nebezpečné a křehké, nedoporučujeme kupovat 6 lahví. Nejprve můžete vyzkoušet jednu lahvičku. Vzhledem k místnímu expresu nepřijímáme dobírku.

10. Kolik kontrol je možné během celého výrobního procesu a kolik úplných kontrol?

Každá z našich pozic bude provádět vzájemnou kontrolu a vlastní kontrolu. Kromě toho probíhají 2 namátkové kontroly

a 1 úplná kontrola.


Detaily
2
3
4
DOTAZ