Všechny kategorie

Domů>Produkty>Likéry

GREEN DRAGONFLY 275ml soda nealkoholické nápoje 3.7% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:ZELENÝ DRAGONFLY
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:24 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:10000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis

1640591652712514.webp_副本

Představujeme naši poctu klasickým dílům s tímto ječmenem-kukuřičná vodka. Díky 4násobné destilaci a 6násobné filtraci je více než dobrá. S patentovaným přesným nalévačem průtoku, pružinou z nerezové oceli 316, potravinářským PE plastem a lesklým designem loga je nový Ambiguous inovací společnosti Goalong. Alkohol Skupina.

1
2

Vedení exportu po dobu 7 po sobě jdoucích let. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přinese vám pětihvězdičkový zážitek z nakupování na jednom místě. U žádného z produktů, které jsou v oběhu na trhu, nedošlo k žádnému incidentu s bezpečností potravin. Spokojenost zákazníků z průzkumu přesahuje 90 %. Přijímáme dohled a nápravu od globálních zákazníků a odborných institucí.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. se nachází v průmyslovém parku dvou typů ve městě Liuyang. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. se nachází v průmyslovém parku dvou typů v Liuyang City, plocha 23259.67 metrů čtverečních.5 velkých budov, každá o stavební ploše asi 5000 metrů čtverečních. Což je první velký jediné malování whisky lihovar v Číně. A je to čtvrtý lihovar investovaný společností Goalong Liquor Group.


Detaily
2
3
4
5
6
DOTAZ