Všechny kategorie

Domů>Produkty>Likéry

Šampaňské Dark Rose 700ml / 375ml 3.5% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:Temná růže
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:12 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:10000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis
11

Tento šampaňský likér DARK ROSE je víno s nízkým obsahem alkoholu a 3.5% objemových. K dispozici jsou dvě specifikace: 700 ml a 375 ml. Toto šampaňské je čiré a průhledné bez suspendovaných látek. Chuť je jemná a elegantní, krásná, harmonická a ovocná.


Konkurenční výhoda:

nízkoalkoholický alkoholický nápoj.

Snadné pití.


22

33

44
55

Profesionální palírna whisky Výrobce a likér, exportér brandy, vodky, ginu, likéru, sody, koktejlů a řemeslného piva. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přineste si pětihvězdičkový zážitek z nakupování na jednom místě

5

55 – 副本

Zákazníci, kteří říkají, že dobří jsou opravdu dobří. Postavme základy s kvalitou, zaručíme dosažení služeb, budujme důvěru hodnotou a společně vykročíme ke slávě zítřka.

8

Vedení exportu po dobu 7 po sobě jdoucích let. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přineste si pětihvězdičkový zážitek z nakupování na jednom místě. Žádný z produktů, které jsou v oběhu na trhu, nezaznamenal žádné incidenty s bezpečností potravin. Spokojenost zákazníků z průzkumu přesahuje 90 %. Přijímáme dohled a nápravu od globálních zákazníků a odborných institucí.

10

9

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexní profesionální mezinárodní výrobce lihovin v Číně, do kterého v roce 2018 investovala skupina UK Goalong Group, především vyrábí a vyváží whisky, brandy, vodku, gin, likéry a další likéry. nachází se ve dvou orientovaném průmyslovém parku města Liuyang a je to první největší jediné malování whisky lihovar v Číně a také 4. lihovar investovaný společností Goalong Group, s nejpokročilejším a modernizovaným vybavením a systémem řízení na vysoké úrovni, což představuje 4. mezinárodní úroveň dodávek skupiny, se zaměřením především na Čínská whisky výroba a služby privátních značek likérů pro zákazníky z tuzemska i ze zahraničí.

4

6

Detaily
2
3
4
5
6
DOTAZ