Všechny kategorie

Domů>Produkty>Likéry

Tmavě růžový růžový likér s příchutí liči 700ml / 375ml 17% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:Temná růže
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:12 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:10000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis
1_ 副本
2_ 副本


3_ 副本
4_ 副本

Tento růžový likér DARK ROSE má nízkoualkohol víno, se 17 % obj. K dispozici jsou dvě specifikace 700 ml a 375 ml pro váš výběr. Tento likér je bílé víno vyrobené s brandy, whisky, vodka a gin, a používá se k míchání různých chutí bílého vína. Jako alkoholický nápoj má nízký obsah alkoholu, barvu koksovatelného uhlí, jedinečnou vůni a sladkou chuť.

Konkurenční výhoda:

nealkoholický alkoholický nápoj

Snadné pití

Vedení exportu po dobu 7 po sobě jdoucích let. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přinese vám pětihvězdičkový zážitek z nakupování na jednom místě. U žádného z produktů, které jsou v oběhu na trhu, nedošlo k žádnému incidentu s bezpečností potravin. Spokojenost zákazníků z průzkumu přesahuje 90 %. Přijímáme dohled a nápravu od globálních zákazníků a odborných institucí.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. se nachází v průmyslovém parku dvou typů ve městě Liuyang. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. se nachází v průmyslovém parku dvou typů v Liuyang City, plocha 23259.67 metrů čtverečních.5 velkých budov, každá o stavební ploše asi 5000 metrů čtverečních. Což je první velký jediné malování whisky lihovar v Číně. A je to čtvrtý lihovar investovaný společností Goalong Liquor Group.


Detaily
2
3
4
5
6
DOTAZ