Všechny kategorie
boční banner

Domů>O Nás>Skupinový profil

Představení skupiny

Hlavní činnost Goalongu Alkohol (Group) je výroba a prodej mezinárodních nálada (Jako je například whisky, brandy, vodka, gin, rum), dále import &wxport zboží a technologií.

Značka Goalong Liquor byla navržena v roce 2011 za účelem vybudování první mezinárodní značky Liquor v Číně, následovalo založení britské společnosti Goalong Liquor Group Company a začala být registrována ochranná známka „Goalong“. Anglická ochranná známka „GOALONG“ je homonymem „Gaolang“. Jeho významem je být neustále agresivní a statečně postupovat vpřed, což je také spiri podnikání Goalong Spirit.

Vlastnit téměř 100 zaměstnanců (2018), 50 s bakalářským nebo vyšším, 3 s magisterským nebo vyšším a 8 s odbornými a technickými osvědčeními.

Goalong Liquor je po celé ty roky vedoucím v exportu domácích lihovin.

V současné době existuje pět molekulárních společností, dvě offshore společnosti přímo pod jurisdikcí zahraničí, přímo přidružené ke skupině Goalong Liquor Group.


Goalong Liquor Group

Bingo Bosolac International Liquor Sarl.
UK Goalong Liquor Group Co., Ltd.
Hunan Goalong Liquor Co., Ltd.
Changsha Goalong Liquor., Ltd.
Changsha Bingo Liquor Co., Ltd.
Shenzhen Goalong Liquor Co., Ltd.
Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.

Lihovar Goalong

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je profesionální profesionální mezinárodní výrobce lihovin v Číně, který společnost UK Goalong Group investovala v roce 2018, zejména do výroby a vývozu whisky, brandy, vodky, ginu, likérů a dalších likérů. se nachází ve dvou orientovaném průmyslovém parku ve městě Liuyang, je to 1. největší lihovar s jednou sladovou whisky v Číně a také 4. lihovar investovaný společností Goalong Group s nejmodernějším a nejmodernějším vybavením a systémem správy na vysoké úrovni, což představuje 4. mezinárodní úroveň dodání, zaměřená především na výrobu čínské whisky a likérové ​​služby pro soukromé zákazníky ze zahraničí i ze zahraničí.

                       

Lihovar na whisky se nachází v horské oblasti Liuyang, která je díky kvalitní vodě a příjemnému prostředí velmi vhodná pro destilaci whisky. Kvalitní voda s nižším indexem elektrolytické rychlosti a bez rozpuštěných solí, díky čemuž jsou likéry čisté a čisté, měkké a jemné, při jejich užívání nepoškodí tělo.

                       

Goalong Group je první, kdo vyrábí a vyvíjí single malt whisky v Číně. V současné době je v Číně na prvním místě jeho výzkum a vývoj a úroveň výroby. Společnost si vytvořila domácí trh a export jako svůj hlavní obchodní režim od roku 1, což vede k prodeji po dobu 2009 po sobě jdoucích let. 7 bezpečnostních incidentů, 0% poprodejní servis. Předali jsme certifikáty FDA & ISO & QS & HACCP a exportovali jsme naše výrobky do více než 100 zemí a získali jsme dobrou pověst, jako je Rusko, Amerika, Německo, Filipíny, Panama, Mexiko, Surinam, Austrálie, Nový Zéland atd.

                       

Všechny naše produkty mohou být potištěny čárovým kódem ve Velké Británii nebo ve Francii s prvotřídní kvalitou surovin a obalů. Kvalita je duší a zákazník je vždy na prvním místě, my jsme založeni hlavně na dlouhodobém obchodním a přátelském vztahu typu win-win s klienty. Máme bohaté zkušenosti s výstavami a celosvětově jsme získali mnoho dobrých pověstí.

                       

Značka Goalong, kterou založil pan Alan v Londýně, je zkratkou „go forward“ a její logo symbolizuje kulturu Goalong, buďte věrní a odvážní mít sny, bojujte a Goalong za sny! V současné době máme čtyři značky: „Goalong“ Whisky, „Bosolac“ Brandy, „Ambiguous“ Vodka a „MonaFrcc“ Gin. Goalong je také první čínskou značkou Single Malt Whisky v Číně.

                       

Goalong je zvuková značka alkoholu, velké mise byla dána, když byla značka vytvořena. Uplynulo mnoho let, slogan Goalongu se nikdy nezměnil. Neustále vyhrávat chválu a uznání na trhu s lihovinami na světě, což činí pot a úsilí smysluplnějším.

                       

My, Goalong for Dreams!

Firemní kultura

Struktura firmy