Všechny kategorie

Domů>Novinky>Firemní zprávy

Jednosladová whisky Goalong Qingdao nadchla

2023-07-14

Obrázky 1

8. července 2023 byl v Mezinárodním kongresovém centru v olympijském jachtařském centru Qingdao zahájen Mezinárodní festival whisky Tsingtao! Akce představuje nejnovější úspěchy čínského průmyslu výroby whisky. Na této velmi očekávané události Goalong single malt whisky byl obdivován pro svou vynikající kvalitu a jedinečnou chuť.

Obrázky 2

Na akci se sešlo mnoho výrobců whisky, nadšenců a odborníků z oboru z tuzemska i ze zámoří. Goalong Distillery se aktivně podílela na sdílení inovativních technologií, zkušeností a postřehů a společně diskutovali o rozvoji čínského whisky průmyslu. Neustálým zlepšováním výrobních standardů a inovativní technologií jsme úspěšně vytvořili jedinečného Číňana Goalong single malt whisky s charakteristickými vlastnostmi a jedinečnou chutí, kterou Goalong whisky exportuje na mezinárodní trh. Goalong Group věří, že Goalong Whisky se v budoucnu v Číně jistě stane vizitkou světové whisky.

Obrázky 3Obrázky 4

Pro tento whisky festival Goalong Group pečlivě připravila Crown single malt whisky zraje v různých druzích dubových sudů, jako jsou sudy po sherry, sudy po brandy a sudy po bourbonu z Tennessee z celého světa. Tyto různé styly whisky Goalong přinesly neotřelou chuť domácím i zahraničním výrobcům whisky a nadšencům z tohoto odvětví a přinesly unikátní ochutnávku whisky mnoha pijákům.

Obrázky 5

Whisky není jen nápoj, ale také kultura a životní styl. Whisky Goalong od Hunan Liuyang se zaváže k inovaci čínské whisky a integraci světové whisky technologie a kultury, aby domácí whisky světu rozzářila světlo The Times.

Obrázky 6Obrázky 7