Všechny kategorie

Domů>Novinky>Firemní zprávy

„Společný rozvoj pro sdílenou budoucnost“, lihovar Goalong vystavený na 3. čínsko-africké hospodářské a obchodní výstavě Expo 2023

2023-07-03

Slunce pálí, Changsha vítá africké hosty už zdálky svým teplem. Od 29. června do 2. července se v mezinárodním kongresovém a výstavním centru Changsha konala 3. čínsko-africká hospodářská a obchodní výstava na téma „Společný rozvoj pro sdílenou budoucnost“. Lihovar Goalong vystavoval na této konferenci s novým národním stylem a přinesl různé single malt whisky produkty pro přátele z různých zemí, aby vyzkoušeli a pochopili chuť whisky patřící Liuyangovi z Hunanu.

图片 1_ 副本
图片 2_ 副本

China-Africa Business Expo je největší platformou pro hospodářskou a obchodní spolupráci v rámci Fóra pro čínsko-africkou spolupráci. 3. čínsko-africká obchodní výstava je spoluorganizována lidovou vládou provincie Hunan a ministerstvem obchodu a je jednou z nejdůležitějších výměnných aktivit mezi Čínou a africkými zeměmi v oblasti ekonomiky a obchodu v tomto roce. Čínsko-africká hospodářská a obchodní výstava je důležitým mechanismem pro čínsko-africkou hospodářskou a obchodní spolupráci a důležitým oknem pro místní hospodářskou a obchodní spolupráci s Afrikou, což má pro Čínu velký význam při podpoře otevírání se na vysoké úrovni a budování nového vývojový vzor. Prostřednictvím tohoto veletrhu budeme mít příležitost hluboce komunikovat s vládními úředníky, podnikateli a ekonomickými a obchodními profesionály z Číny i Afriky, abychom diskutovali o možnostech spolupráce a dále posilovali hospodářské a obchodní vazby mezi Čínou a Afrikou. Využijeme této příležitosti, abychom předvedli sílu značky, vlastnosti produktů a inovativní sílu Goalong Spirits Group a vložili novou vitalitu do hospodářské a obchodní spolupráce mezi Čínou a Afrikou.

图片 3_ 副本
图片 4_ 副本

(Přátelé zahraničních podniků navštívili stánek Goalong Distillery, aby dosáhli spolupráce)

图片 5_ 副本
图片 6_ 副本
图片 7_ 副本

(Vůdci vlád, komerčních úřadů a sdružení podniků navštívili stánek lihovaru Goalong a ochutnali produkty whisky Goalong)

Pro zajištění co nejlepšího výsledku této výstavy se Goalong Distillery připravila s velkým předstihem. Předvedli jsme naši produktovou řadu a procesní vlastnosti ve všech aspektech a našim zákazníkům a partnerům jsme představili náš jedinečný proces destilace a kulturu whisky. Zároveň také aktivně rozumíme potřebám a trendům středoafrického trhu a poskytujeme personalizované produkty whisky podle chuťových preferencí různých regionů, abychom uspokojili potřeby spotřebitelů. Během výstavy, Goalong single malt whisky obdržela mnoho podnětů a názorů, které poskytly důležitou pomoc pro budoucí výrobu produktů a řízení procesů.

图片 8_ 副本
图片 9_ 副本
图片 10_ 副本
图片 11_ 副本

Dne 1. července jsme měli tu čest zúčastnit se speciálního setkání Hunan pro africké produkty a cestovní ruch. Jako jedna ze série aktivit pořádaných vládou Hunanu si toto setkání zaměřené na dohazování klade za cíl posílit hospodářskou a obchodní spolupráci mezi zeměmi Hunan a africkými zeměmi a podporovat výměnu a spolupráci mezi oběma stranami v oblasti obchodu s produkty a cestovního ruchu. Pan Alan, zakladatel Goalong Group, a paní Joanna, vedoucí zahraničního obchodu Goalong Group, zastupovali Goalong Group, aby se zúčastnili setkání s čínskými produkty whisky bohatými na místní charakteristiky Liuyang, hledali partnery s africkým trhem a zkoumali nové obchody. příležitosti společně.

图片 12_ 副本

Ekonomická a obchodní konference Čína (Changsha)-Afrika je důležitou platformou pro Čínu i Afriku. Na tomto setkání se zahraničním obchodem a obchodními zaměstnanci Goalong Group se přátelsky vyměnili s africkými obchodními asociacemi a africkými podniky, předvedli image naší značky a výhody produktů, diskutovali o možnostech spolupráce s podnikateli a partnery z Afriky a podpořili další rozvoj Číny. -Africká hospodářská a obchodní spolupráce.

图片 13_ 副本
图片 14_ 副本

S whisky jako prostředkem k vybudování mostu vzájemného porozumění a spolupráce Goalong Distillery Group jako čínská společnost aktivně reaguje na iniciativu „The Belt and Road“ a svou moudrostí a silou přispívá ke spolupráci mezi Čínou a Afrikou. předvést zvláštní chuť čínské whisky. Účast na China-Africa Business and Trade Expo je pro Goalong Distillery důležitým milníkem. Nejprve se budeme držet konceptu kvality a plně předvedeme jedinečné kouzlo a přednosti whisky Hunan v Číně. Budeme aktivně usilovat o spojení s čínskými a africkými podniky a partnery, prozkoumávat společné obchodní příležitosti a podporovat kulturní výměny mezi Čínou a Afrikou. Těšíme se také, že se prostřednictvím tohoto veletrhu setkáme s více podobně smýšlejícími podniky a partnery, prozkoumáme nové příležitosti pro rozvoj whisky průmyslu s odborníky z whisky průmyslu doma i v zahraničí, přáteli ze všech oblastí života v Číně a Africe, kteří budou spolupracovat na propagaci prosperitu mezinárodního průmyslu lihovin v Číně a Africe a vytvoření světlé budoucnosti pro čínsko-africkou hospodářskou a obchodní spolupráci!

图片 15_ 副本