Všechny kategorie

Domů>Produkty>Brandy

Bosolac brandy XO 700ml 40% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:Bosolac
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:Každá lahvička zabalená v dárkové krabičce, 12 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:8000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis
11

Bosolac brandy XO se destiluje ve francouzském Prulho, mísí a plní do lahví v Číně. Exotické hrozny, materiály a technologie zaručují jeho jedinečnou chuť. Ručně vyrobená skleněná láhev dodává její eleganci. Zákazníci ji považují za dobrou volbu pro večírek a oslavu. Není žádným překvapením, že se vám bude líbit jeho plná chuť a mírně silná chuť.


Konkurenční výhoda:

Atraktivní cena s rychlým termínem dodání.

Dostatek zásob.

Systém servisu alkoholu na jednom místě.


22
33
44

Vedení exportu po dobu 7 po sobě jdoucích let. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přinese vám pětihvězdičkový zážitek z nakupování na jednom místě. U žádného z produktů, které jsou v oběhu na trhu, nedošlo k žádnému incidentu s bezpečností potravin. Spokojenost zákazníků z průzkumu přesahuje 90 %. Přijímáme dohled a nápravu od globálních zákazníků a odborných institucí.

Profil společnosti

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexní profesionální mezinárodní výrobce lihovin v Číně, do kterého v roce 2018 investovala skupina UK Goalong Group, především vyrábí a vyváží whisky, brandy, vodku, gin, likéry a další likéry. nachází se ve dvou orientovaném průmyslovém parku města Liuyang a je to první největší jediné malování whisky lihovar v Číně a také 4. lihovar investovaný společností Goalong Group, s nejpokročilejším a modernizovaným vybavením a systémem řízení na vysoké úrovni, což představuje 4. mezinárodní úroveň dodávek skupiny, se zaměřením především na Čínská whisky výroba a služby privátních značek likérů pro zákazníky z tuzemska i ze zahraničí.

12

Goalong čistý sladová whisky dosáhla dobrých výsledků na různých odborných alkoholových výstavách a degustacích. V roce 2020 byla značka vyvezena do Spojených států tak, že vstoupí do velkých amerických supermarketů a stane se nejprodávanějším artiklem.

66

55


10

9

Detaily
2
3
DOTAZ