Všechny kategorie

Domů>Produkty>Brandy

Bosolac speciální jakost XO brandy 700ml 40% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:Bosolac
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:Každá lahvička zabalená v dárkové krabičce, 6 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:8000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis
11

Bosolac speciální třídy Brandy XO se destiluje v Prulho ve Francii, mísí se a plní do lahví v Číně. Exotické hrozny, materiály a technologie zaručují jeho jedinečné chutě. Ručně vyrobená skleněná láhev dodává na eleganci. Zákazníci jej považují za dobrou volbu pro večírky a oslavy. Není překvapením, že si oblíbíte jeho plnou chuť a lehce silnou vůni.


22

33


44

55

Vedení exportu po dobu 7 po sobě jdoucích let. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přinese vám pětihvězdičkový zážitek z nakupování na jednom místě. U žádného z produktů, které jsou v oběhu na trhu, nedošlo k žádnému incidentu s bezpečností potravin. Spokojenost zákazníků z průzkumu přesahuje 90 %. Přijímáme dohled a nápravu od globálních zákazníků a odborných institucí.

5

10

66

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. se nachází v průmyslovém parku dvou typů ve městě Liuyang. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. se nachází v průmyslovém parku dvou typů v Liuyang City, plocha 23259.67 metrů čtverečních.5 velkých budov, každá o stavební ploše asi 5000 metrů čtverečních. Což je první velký jediné malování whisky lihovar v Číně. A je to čtvrtý lihovar investovaný společností Goalong Liquor Group.

1. Je tato pálenka opravdu stará 6 let?

Ano, Brandy Special Grade se destiluje a mísí ve Francii, Která zraje ve francouzském dubovém sudu déle než 6 let. A stáčení v Číně společností Goalong Liquor group.

2. Můžeme na štítku použít vlastní logo nebo design?

Ano, přijímáme vlastní návrhy. Máme také tým designérů, kteří vám pomohou navrhnout.

3. Jaký je objem láhve?

Máme po ruce 700ml láhev. Můžeme otevřít formu pro vaši autorizovanou láhev.

4. Jaký je cyklus otevírání formy a cena?

Náš cyklus otevírání formy je obvykle asi dva týdny, rozdělený na mechanické láhve a ruční láhve a cena se pohybuje mezi 300 a 1500 USD. S ohledem na dlouhodobou spolupráci do budoucna můžeme uvažovat o vrácení poplatku za otevření formy u první velké objednávky.

5. Co mám dělat, když je zboží při přepravě do místní oblasti vážně poškozeno?

Naše obaly jsou vhodné pro mezinárodní přepravu a míra poškození je extrémně nízká. Vyfoťte a shromážděte důkazy do 2 hodin po obdržení zboží. Vaši příští objednávku kompenzujeme na základě skutečné ztráty.

6. Co mám dělat, pokud jsou úniky vína a chyby na etiketě způsobeny nesprávnými procesy nebo výrobou ovlivňující prodej?

Protože etiketování je provozováno strojem, je rozsah chyb velmi nízký a

je těžké vidět chybu pouhým okem, takže si můžete být jisti. Pokud jde o problém úniku vína, protože víko bylo mnohokrát vylepšeno, možnost úniku vína je velmi malá. Pokud je to opravdu z továrních důvodů, udělejte prosím fotografii jako důkaz a my jsme ochotni nést odpovídající odpovědnost.

7. Zákazníci na našem trhu jsou vůči čínským potravinám velmi odpudiví, protože v Číně je mnoho potravinových problémů, jak odstranit pochybnosti o konečném trhu?

V případě potřeby můžeme spolupracovat s QS testing nebo jinými mezinárodně certifikovanými BV, kontrolami třetích stran atd. Absolutně garantujeme kvalitu. Ve srovnání s jinými hlavními značkami lihovin jsou naše produkty cenově výhodné. Cena je mírná a kvalita je zaručena. Věřím, že vám to určitě pomůže otevřít větší trh.

8. Co když je rozdíl mezi objemovým vínem

a ochutnat víno? Při každém odeslání vzorku připevníme odpovídající štítek a kopii ponecháme na firemním stojanu na vystavení vzorků. Při výrobě volně loženého zboží budeme nasazovat a vyrábět podle vzorků, takže problém, o kterém uvažujete, v podstatě neexistuje.

9. Chci si koupit 6 lahví whisky. Může vaše společnost poskytovat službu na dobírku?

Jelikož je víno nebezpečné a křehké, nedoporučujeme kupovat 6 lahví. Nejprve můžete vyzkoušet jednu lahvičku. Vzhledem k místnímu expresu nepřijímáme dobírku.

10. Kolik kontrol je možné během celého výrobního procesu a kolik úplných kontrol?

Každá z našich pozic bude provádět vzájemnou kontrolu a vlastní kontrolu. Kromě toho probíhají 2 namátkové kontroly

a 1 úplná kontrola.

Detaily
2
3
4
5
6
DOTAZ