Všechny kategorie

Domů>Produkty>Brandy

Goalong Movie VSOP brandy 700ml 40% abv


Místo původu:Čína
Výrobce:FILM
Minimální objednávací množství:Jeden kontejner
Balení Podrobnosti:Každá lahvička zabalená v dárkové krabičce, 12 lahví / karton
Dodací lhůta:7 dnů po odeslání po potvrzení objednávky
Platební podmínky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnost:8000 XNUMX kartonů / den

Minimální objednávací množství:

12000


Popis
11
PříchuťSvěží ovoce a jemné květinové
ChuťVynikající a hladké s trvanlivým povrchem 

Konkurenční výhoda:

Atraktivní cena s rychlým termínem dodání

Dostatek zásob

Systém servisu alkoholu na jednom místě.


111
222


Vybrali jsme hrozny na rmutování a vymačkali v moderním vakuovém lisu a poté se k přirozenému kvašení používají divoké kvasnice k vaření původního hroznového vína a poté se destilovaly pomocí stroje na dvojitou destilaci. Po dokončení destilace se jí říká voda života. S vůní původního hrubého minerálu musí být skladován v dubových sudech po dobu 3 let, než se z něj stane skutečná MOVIE VSOP Brandy.

Vedení exportu po dobu 7 po sobě jdoucích let. Rychlé dodání, zaručená kvalita a vynikající poprodejní servis. Přineste si pětihvězdičkový zážitek z nákupu na jednom místě. U žádného z produktů, které jsou v oběhu na trhu, nedošlo k žádným incidentům v oblasti bezpečnosti potravin. Spokojenost zákazníků z průzkumu přesahuje 90 %. Přijímáme dohled a nápravu od globálních zákazníků a odborných institucí.

Profil společnosti

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexní profesionální mezinárodní výrobce lihovin v Číně, do kterého v roce 2018 investovala skupina UK Goalong Group, především vyrábí a vyváží whisky, brandy, vodku, gin, likéry a další likéry. nachází se ve dvou orientovaném průmyslovém parku města Liuyang a je to 1. největší jediné malování whisky lihovar v Číně a také 4. lihovar investovaný společností Goalong Group, s nejpokročilejším a modernizovaným vybavením a systémem řízení na vysoké úrovni, což představuje 4. mezinárodní úroveň dodávek skupiny, se zaměřením především na Čínská whisky výroba a služby privátních značek likérů pro zákazníky z tuzemska i ze zahraničí.


Detaily
2
3
4
5
6
DOTAZ